Vkládání videa

Video přes redakční systém vložíte velice snadno tak, že si v levém rozbalovacím seznamu vyberete stránku, do které chcete vložit video. Klikněte na záložku editace, kde pod popisovým polem naleznete část Přílohy, kde klikněte na video.

Vložení videa z Youtube

Nyní je třeba vybrat video youtube z rozbalovacího seznamu s popisem typ. Do textového pole video zkopírujte adresu videa. Tu získáte např. zobrazením videa v novém okně prohlížeče. Adresu zkopírujete jejím označením v adresním řádku a poté stisknutím kombinace kláves CTRL + C. Vložení adresy do pole video provedete stisknutím kláves CTRL + V.

Nakonec klikněte na tlačítko Uložit v dolní části stránky.

Vložení videa z Google

Pro nahrání videa je třeba vybrat video google z rozbalovacího seznamu s popisem typ. Do textového pole video zkopírujte adresu videa. Tu získáte např. zobrazením videa v novém okně prohlížeče. Adresu zkopírujete jejím označením v adresním řádku a poté stisknutím kombinace kláves CTRL + C. Vložení adresy do pole video provedete stisknutím kláves CTRL + V.

Nakonec klikněte na tlačítko Uložit v dolní části stránky.

Vložení videa z Myspace

Pro nahrání videa je třeba vybrat video myspace z rozbalovacího seznamu s popisem typ. Do textového pole video zkopírujte adresu videa. Tu získáte např. zobrazením videa v novém okně prohlížeče. Adresu zkopírujete jejím označením v adresním řádku a poté stisknutím kombinace kláves CTRL + C. Vložení adresy do pole video provedete stisknutím kláves CTRL + V.

Nakonec klikněte na tlačítko Uložit v dolní části stránky.

Domů > Návody > Vkládání videa